Hit Antrenman

HIT | La Delmare Çekmeköy - Fitness & Spa
HIT Antreman - Ladelmare Fitness & SPA / Ataşehir

Hit Antrenman Nedir?

Hit antrenman, fonksiyonel hareketlerin durmaksızın yoğun oranla tekrarlanmasıdır. Bütün idmanları, fonksiyonel hareket baz alınarak yapılır. Bu hareketler jimnastiğin en iyi yönlerini yansıtır, ağırlık kaldırma, koşma, kürek çekme ve daha fazlası.

 

Hayatın içinde bulunan temel hareketlerdir. Sporcular, büyük ağırlıkları en uzağa taşırlar, böylelikle en kısa zamanda yapılan işi maksimize etmek için idealdir. Yoğunluk sonuçlar için önemlidir ve zaman yada güç tarafından bölünmüş çalışma gibi ölçülebilir. Kısa zamanda ne kadar çok antrenman gerçekleşirse, yada ne kadar yüksek verim gösterirseniz, sarf ettiğiniz efor o kadar yoğun olacaktır. Eğitime sürekli çeşitli yaklaşımlar edinerek, fonksiyonel hareketler ve yoğunluk fitness da belirgin kazanımları beraberinde getirir

HIT Antreman - Ladelmare Fitness & SPA / Ataşehir

Hit’e Hazır mısın?

Eğer kalp ve damar, eklem ya da kas rahatsızlığınız yoksa Hit Antrenmanına başlayabilirsin. Profesyonel eğitmenlerimiz senin için en doğru egzersiz programını hazırlayarak seni arzuladığın vücuda ulaştıracaktır. Hedefin bu alanda bir kendini geliştirmek, iyi bir vücuda sahip olmak veya kariyer yapmaksa doğru yerdesin.

H.I.T Kimlerin Tercihi?

Askeri ve polislik sınavlarına hazırlananlar, kas şekilleri ve vücudu daha net göstermek isteyenler, kas gücüne önem verenler Hit Antrenmanlarını tercih etmektedir. Burada asıl önemli olan güç kazanımı ve dayanıklılıktır.

HIT Antreman - Ladelmare Fitness & SPA / Ataşehir

Hit Kas Kuvveti mi? Dayanıklılık mı?

Hit Antrenman, uzmanlarımız tarafından iki hedefi de kapsayacak şekilde planlanır. Eğer özel bir talebiniz ya da hedefiniz yoksa sizin için en doğrusu dengeli gelişim olacaktır. Eğer amacınız güç ise dayanıklılık odaklı ve güç süresini uzatıcı antrenman programları uygulanır.

Hit Antrenman ne kadar uygulanır?

Hit Egzersizleri bir yaşam biçimidir. Süper marketten, pazardan aldığınız bir torbayı doğru yöntemlerle taşımak bir Hit Antrenmanına örnektir. Elbette torbalar size kas kazandırmaz ya da sizi forma sokmaz. Hit yaşam biçimi şekilde benimseyen sporcular gündelik yaşamda daha az zorlandıkları bilinmektedir. Ağırlık ve dayanıklılık gerektiren tüm durumlar için sizi hazırlıyoruz. Hit biten ya da kısa süreli uygulanan bir antrenman değildir. Hit Antrenmanında asıl hedef yaşam boyu güçtür. Bu nedenle bu antrenmanlara başlamaya karar verdiğinizde bir spor disiplini seçtiğinizi hatırlatmak isteriz. Değişime Açıksan, Güç Seninle!

Hit Neler Kazandırır?

  • Dayanıklılık
  • Psikolojik Dayanıklılık
  • Kuvvet
  • Koordinasyon
  • Güç
  • Çeviklik
  • Esneklik
  • Denge
  • Çeviklik
  • İsabetlilik

Hit antrenman çok yönlü olması nedeniyle. Bir antrenmanda güç kazanırken, dayanıklılığınızın sınırlarını zorlayabilir, kuvvetini artırırken, kas ve vücut koordinasyonunuzu güçlendirebilirsiniz. Değişim, güç ve dayanıklılık sizinle başlıyor unutmayın.

H.I.T Antrenmanı uygulayan ünlüler

Hit Antrenman uygulayan ünlüler kimler?

Hollywood filmlerinde gördüğümüz dünya yıldızlarının Hit Antrenmanlarıyla değiştiğini biliyor musunuz?

 

Kelly Clarkson, Jason Statham, Brad Pitt, Cameron Diaz, Jesica Alba, Madonna, Matt Damon, Chris Hemsworth namı diğer Thor 😊 Gelişimlerini H.I.T Antrenmanına borçlular.

La Delmare’de Hit Antrenman

Tanışma : sizi tanıyor, isteklerinizi öğreniyoruz.

Ölçüm : Hedefleriniz doğrultusunda değerlendirmek üzere ölçümlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Plan ve Strateji : Süre, gelişim, ölçümler ve istekleriniz doğrultusunda bir gelişim süreci planlamaası oluşturuyoruz.

Diyet ve Beslenme: bu süreç içerisinde antrenmanlarınıza eşlik edecek beslenme planı sunarız.

Gelişim Takibi: plan ve programlarınıza düzenli uyup uymadığınız eğitmenlerimiz tarafından takip edilir.

Başarı ve Sonuç: programa ve tüm planlama süreçlerine düzenli uyduğunuz taktirde başarı sizinle! Gelişim emek ister bu nedenle attığınız her adımı takip ederiz. Sağlıklı bir vücut, kuvvetli kaslar için doğru yerdesin. La Delmare Hit antrenman ile değişime hazır mısın?