Jumping Fitness

Jumping Fitness | La Delmare Çekmeköy - Fitness & Spa
Jumping Fitness - Ladelmare Fitness & SPA Ataşehir

Jumping Fitness Nedir?

Jumping Fitness egzersizi sırasında 400’den fazla kas çalıştırılır ve bu da benzer kondisyon sporlarında çalıştırılan kas sayısından çok daha fazladır. Koşudan çok daha etkilidir ve eklemleri de korur. Karın, bacak, kalça gibi tüm vücudu güçlendirir. Ayrıca dinamik hareketler sayesinde kondisyonunuzu geliştirir ve sırt sorunlarını önler. Antrenman sırasında salgılanan mutluluk hormonları sayesinde mutluluk hissi sağlar.  Çok iyi bir grup çalışması sağlar ve enerjik müzik eşliğinde sürükleyici bir antrenman sağlar.

Kilo, yaş veya hareket seviyesi yeni başlayanlar için ikinci plandadır. Önemli olan eğlenmeniz! Hareketler ve teknikler kolayca öğrenilebilir ve yeni başlayanlara da başarı hissi garantilenir.

Jumping Fitness - Ladelmare Fitness & SPA Ataşehir

Antremanı Ne Kadar Sürer?

1 Seans antrenman yaklaşık olarak 45 dakika sürmektedir, eğitmeninize bağlı olarak bu süre değişkenlik gösterebilir. Bu sürede vücudunuzdaki 400 farklı kasın çalışması sağlanır. Yorucu görünüyor olsa da çok eğlenceli olan bir antrenmanda dayanıklılık, eklem ve kaslarınızın gelişmesi için idealdir.

Neden Jumping Fitness Yapmalıyım?

Zıplama koordinasyonu gerektirdiğinden çok fazla kas grubu eş zamanlı çalışır bu nedenle kısa sürede daha fazla kalori yakımı sağlar. Müzik ve yüksek tempo eşliğinde zıplanması ve dinamik hareketlerin oluşu koşmaktan daha fazla kalori yaktırır. Kısaca bu egzersizi yaparken eğlenir, sıkılaştır, kondisyon kazanır ve kilo verirsin! Eğer klasik antrenman programları sana çekici gelmiyorsa ve bir farklılık istiyorsan bu egzersiz tam sana göre. Kilo ver, sıkılaş, geliş ve zinde kal!

Etkili Antreman

Jumping Fitness, karın, bacak, kalça gibi tüm vücut bölgelerini güçlendirir. Ayrıca dinamik hareketler sayesinde kondisyonunuzu iyileştirir ve sırt sorunlarını önler.

Jumping Fitness - Strese karşı etkili

Stresse Karşı Çözüm

Jumping Fitness, egzersizi sırasında salgılanan mutluluk hormonları sayesinde mutluluk hissi sağlar ve çok iyi bir grup çalışması sağlar; enerjik müzik eşliğinde sürükleyici bir egzersiz deneyimi sağlar.

Her Yaş ve Herkese Uygun

Kilo, yaş veya hareket seviyesi yeni başlayanlar için ikinci plandadır. Önemli olan eğlenmeniz! Hareketler ve teknikler kolayca öğrenilebilir ve yeni başlayanlara da başarı hissi garantilenir. Yaş sınırı olmak sızın eğlenceyi ve spor yapmayı sevenlerin tercihidir.