La Delmare Çekmeköy

LA DELMARE ÇEKMEKÖY

La Delmare Fitness & SPA Çekmeköy şubesi toplamda 4500 m2 alana kurulu dev bir spor komplesidir.

La Delmare uyelikler kapsaminda: Son teknoloji ekipmanların bulunduğu Gym-Cardio alanları, spinning, H.I.T istasyonu, yoga, zumba, plates, crossarena, step ve bir çok seçeneğin bulunduğu ders programıyla birlikte; olimpik standaartlarda kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır. Kendinizi şehrin içinde sanki bir tatil köyündeymiş gibi hissedeceğiniz, geniş güneşlenme alanlı açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu zengin menüsü ile hizmet veren Roof Restoran, çeşitli oyun ve aktivitelerin bulunduğu kids club ve daha bir çok özellikle hizmet vermektedir.

Olimpik Standartlar

Olimpik standartlara yakın, geniş ve havadar bir havuzda yüzerken manzarası ve yeşile doyacaksınız. La Delmare yarı olimpik kapalı yüzme havuzuyla 4 mevsim yüzme ve spor keyfini kullanıcılarına sunmaktadır.

Sauna Keyfi

Sauna: 75-85 C’lik %40 Neme Sahip Sıcak Bir Ortamda Vücudunuzu Toksinlerden Arınırken, Gevşeyecek ve Yorucu Bir Günün Stresinden yine LA DELMARE’de Arınacaksınız.

Tüm misafirlerimizin rahat etmesi için özel dizayn edilmiş saunada cildinizi tazeleyebilir ve toksinlerinizi temizleyebilirsiniz. Saunanın temizliği profesyonel olarak yapılmakta olup kaliteli bir şekilde kullanımınıza sunulur. Uzman personel temizliğini hızlı bir şekilde yaparak yararlanmanızı sağlar. Stresin azalma- sına da yardımcı olan sauna sayesinde kaliteli bir sonuç elde ederek günün yorgunluğundan kurtulabilirsiniz.

Rekabeti Sevenlere

Yarı saha boyutunda alanda zemin olarak standartlara uygun bir basketbol deneyimi sunmaktadır. Çekmeköy üyelerimiz sahalarımızda bireysel olarak çalışabilecekleri gibi arkadaşlarıyla antrenman yaparak takım ruhunu geliştirebilirler.

Çocuklarınızı da düşündük

Siz sporunuzu yaparken; çocuklarınız belirli programlar çerçevesinde yürütülen etkinliklerden güvenle faydalanabilecekler. Ayrıca özel kamera sistemi sayesinde, çocuklarınızı spor yaptığınız koşu bantlarından ve diğer ekranlardan takip edebilirsiniz.

Kuaför

Sporunuzu yaptınız, duşunuzu aldınız ve akşam bir programınız var. Ya da kendinizi o kadar yenilenmiş hissediyorsunuz ki bir değişiklik yapmak istediniz. İşte bu noktada “Kuaför” hizmeti tam size göre. La Delmare’de spor yaptıktan sonra ister makyajınız, ister saçınız, ister sakalınız. Siz değişikliği nasıl istiyorsanız. Değişim burada da yanınızda.

CafeFit

La Delmare’de CafeFit noktalarında sporunuza eşlik edecek, içecekler, kokteyl ve detoxlar bulabilirsiniz. Mola verdiğinizde arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirirken aynı zamanda spor sonrasında CafeFit noktalarında vakit geçirebilirsiniz. Burada her şey sizin için düşünüldü.

BİZE YAZIN